Hyundai i10 fiyatlarında büyük fırsat! Şimdi değilse ne zaman?

2024 yılının Mart ayına giriş yapmamızla beraber otomobil üreticilerinden bazıları fiyat listelerini güncelleme yoluna gitti.

Bu markalardan birisi de Hyundai. Güney Koreli otomotiv devi, muhtemelen döviz kurundaki yükseliş ve artan maliyetleri göz önünde bulundurarak fiyatlarını yeniledi ve zam yeni zamlar yaptı. Şirketin fiyatlarına zam yaptığı modellerin başında ise Hyundai i10 geliyor.

Hyundai i10 fiyatlarında büyük fırsat! Şimdi değilse ne zaman?

A hatchback pazarının gözde otomobili olan Hyundai i10, bildiğiniz gibi özellikle hanımlara hitap ediyor. Ufak boyutlara sahip olması ve manevra kabiliyeti, otomobilin şehir içerisinde rahat şekilde kullanılmasına imkan tanıyor.

Üstelik bu aracı park etmek de diğerlerine kıyasla çok daha kolay. Bildiğiniz gibi İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük kentlerde trafik çilesi kadar arabayı park etmek de ciddi bir işkence. İşte bu işkenceyi yaşamak istemeyenler, Hyundai i10 ve onun emsallerindeki araçları tercih ediyor. Otomobilin en dar park alanlarına bile girebilmesi, zaman zaman deyim yerindeyse hayat kurtarıyor.

Ancak Mart ayına girmemizle beraber bu otomobilden kötü haberi de almış olduk. Araç, geçtiğimiz ay 780.000 TL‘den başlayan fiyatlardan tüketicilere sunuluyordu. Yeni güncelleme sonrasında ise giriş fiyat 806.000 TL olarak duyuruldu.

Bu da Hyundai i10‘un giriş paketine 26.000 TL seviyesinde yapılan bir zamma işaret ediyor. Güncel donanım seçenekleri ve fiyat detaylarının tamamını merak edenler için aşağıda yer alan listeyi paylaşıyoruz.

1.0 MPI 67 PS Jump Benzin Manuel

Fiyatı: 806.000 TL

1.0 MPI 67 PS Jump Benzin AMT

Fiyatı: 857.000 TL

1.2 MPI 84 PS Style Benzin AMT

Fiyatı: 877.000 TL

1.2 MPI 84 PS Elite Çift Renk Benzin AMT

Fiyatı: 939.000 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x